Imię i nazwisko - stanowisko

Telefon

Nr wew.

Email

Kierownictwo

dr n. wet. Katarzyna Lasiecka

Powiatowy Lekarz Weterynarii 

665 222 095

24 337-17-00 

 

k.lasiecka@piw.kutno.pl

lek. wet. Marta Cibor

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

 530 311 067

 -

m.cibor@piw.kutno.pl

Zespół ds. księgowości

Mirosława Zbońkowska

Główny Księgowy

530 319 012

514


m.zbonkowska@piw.kutno.pl

Agnieszka Mierzwińska

Z-ca Gł. Księgowego

531 360 469

514

a.mierzwinska@piw.kutno.pl

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Aleksandra Krokos
Inspektor weterynaryjny

 531-360-403

508

a.krokos@piw.kutno.pl

Dominika Osińska
Starszy kontroler weterynaryjny

 530-322-165

504

d.osinska@piw.kutno.pl

Krzysztof Błaszczyk
Inspektor weterynaryjny

 530-203-235

507

 k.blaszczyk@piw.kutno.pl

Damian Pląskowski
Kontroler weterynaryjny

531-355-049

 507

d.plaskowski@piw.kutno.pl

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

Aleksandra Cieplak
Kierownik zespołu

531-358-050

512

a.cieplak@piw.kutno.pl

Sara Świątecka
Kontroler weterynaryjny

530-311-095 

 513

s.swiatecka@piw.kutno.pl 

Aleksandra Bergier-Żukowska
Inspektor weterynaryjny

530-338-386

 513

a.bergier@piw.kutno.pl

Ewa Kujawa
Inspektor weterynaryjny

 

 513

e.kujawa@piw.kutno.pl 

Monika Wojciechowska
Inspektor weterynaryjny

530-006-871

 512

m.wojciechowska@piw.kutno.pl

Krystyna Marańda
Inspektor weterynaryjny

530-309-951

 509

k.maranda@piw.kutno.pl

Magdalena Tyc
Starszy Inspektor Weterynaryjny

 –

m.tyc@piw.kutno.pl

Grażyna Tomaszewska
Starszy Inspektor Weterynaryjny

 –

 –

g.tomaszewska@piw.kutno.pl

Katarzyna Oswald Stępniak
Starszy Inspektor Weterynaryjny

 –

 –

k.oswald-stepien@piw.kutno.pl

Wiktoria Ryś
Inspektor Weterynaryjny

530-312-633

w.rys@piw.kutno.pl

Ewa Krasuń 
Inspektor Weterynaryjny

531-353-362

512

e.krasun@piw.kutno.pl

Justyna Mierzejewska
Kontroler Weterynaryjny

530-535-779

j.mierzejewska@piw.kutno.pl

Radca prawny

Przemysław Fiuk

Radca prawny

 

 

p.fiuk@piw.kutno.pl

Zespół ds. administracyjnych

Agnieszka Rybińska
Starszy Referent ds. kadr
i administracji

530-222-067

505

a.rybinska@piw.kutno.pl

Patrycja Kopańska
Referent ds. obsługi sekretariatu

Tel: 24 337-17-00
Fax: 24 337-17-01
Kom: 530-535-230

 

p.kopanska@piw.kutno.pl

 

 

5-2017_zarzadzenie_-_regulamin_organizacyjny_piw_kutno.pdf

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-05-18 08:58:46
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-11-08 14:59:49
  • Liczba odsłon: 3305
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 509634]

przewiń do góry